Палата податкових консультантів України
Про професію
Хто такий податковий
консультант, вимоги, перелік і
вартість послуг та ін.
Семінари/Вебінари
Семінар «Актуальні питання опо
даткування податкова лібералі
зація» 4 Грудня 2015 р.
Новини
Найважливіші новини Палати
податкових консультантів
Питання
Актуальні питання

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях. Основна ціль його діяльності – це мінімізація ризиків юридичних та фізичних осіб у сфері оподаткування...

Cемінар «Актуальні питання оподаткування: податкова лібералізація»

Податкова лібералізація: що пропонує проект закону №3357? Найсвіжіші роз'яснення та відповіді на всі технічні питання від наших експертів!

З гордістю повідомляюємо, що Палата податкових консультантів кропіткою роботою та командними зусиллями завершила грант ICAP Єднання.
Безмежно вдячні за можливість працювати над таким цікавим проектом.
Далі тільки більше.

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях...

Слідами бенефіціара


Концепція бенефіціарного власника з'явилася у вітчизняному законодавстві, як відомо, завдяки бажанню податкових органів знайти... ефективний інструмент боротьби...

Інтерв'ю с Головою Палати податкових консультантів Киргизстана


Стаття доступна в російській редакції...

12 кроків припинення діяльності Благодійного фонду


Закономірно, що на етапі припинення діяльності громадської організації чи благодійного фонду можуть виникати ряд питань...

Участь у третьому форумі з організаційного розвитку

Представники Палати податкових консультантів взяли участь у ТРЕТЬОМУ ФОРУМІ З ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ «Культура миру: як громадські організації можуть розвинути свої спроможності діалогу та лідерства змін для розбудови і утвердження культури миру в Україні», який проходив 3-4 грудня в НСК "Олімпійський", організатором якого виступив Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину "ЄДНАННЯ" (http://isar.net.ua/).

Форум вразив своєю насиченою програмою протягом 2 днів, інноваційними ідеями та поєднанням між собою різноманітних тематичних блоків.

Зокрема, під час форуму були такі активності: подіумна дискусія, виставка ярмарок-провайдерів, круглий стіл, кейс-стаді, майстер класи, різні модеровані консультування та багато іншого. Учасники мали змогу отримати відповіді на різні організаційні питання по роботі, поспілкуватися з експертами та донорами.

На Форумі були представлені різноманітні громадські ініціативи та проекти. Найкращі з них були обрані шляхом інтернет голосування та відзначені організаторами.

В рамках роботи Форуму також відбулася презентація книги "Створення та управління ендавментами в Україні", автором якої є Олександр Вінніков - дійсний член Палати податкових консультантів України.

Вже не перший рік Форум підтверджує статус майданчика, який об’єднує різні громадські організації та місця для обміну досвідом не лише між людьми з інших міст України, а й інших країн.


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home/ppk/ppk.org.ua/www/sites/all/modules/ctools/includes/css-cache.inc on line 52