Палата податкових консультантів України
Про професію
Хто такий податковий
консультант, вимоги, перелік і
вартість послуг та ін.
Семінари/Вебінари
Семінар «Актуальні питання опо
даткування податкова лібералі
зація» 4 Грудня 2015 р.
Новини
Найважливіші новини Палати
податкових консультантів
Питання
Актуальні питання

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях. Основна ціль його діяльності – це мінімізація ризиків юридичних та фізичних осіб у сфері оподаткування...

Cемінар «Актуальні питання оподаткування: податкова лібералізація»

Податкова лібералізація: що пропонує проект закону №3357? Найсвіжіші роз'яснення та відповіді на всі технічні питання від наших експертів!

Шановні панове,

ДПС України у ІНК №2457/6/99-00-05-06-02-06/ІПК від 17.06.2020 року видала роз'яснення з ПДВ-наслідків операцій з деривативами (форвардних контрактів).

В даній ІНК базовим активом, під який випускаються деривативи, були майнові права на об'єкт нерухомості в об'єкті будівництва. Тобто по суті продавалися майнові права на нерухомість..

При цьому податкова служба повідомила, що:

- операції з продажу таких деривативів не оподатковуються ПДВ на підставі п. п. 196.1.1 ПКУ;

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях...

Слідами бенефіціара


Концепція бенефіціарного власника з'явилася у вітчизняному законодавстві, як відомо, завдяки бажанню податкових органів знайти... ефективний інструмент боротьби...

Інтерв'ю с Головою Палати податкових консультантів Киргизстана


Стаття доступна в російській редакції...

12 кроків припинення діяльності Благодійного фонду


Закономірно, що на етапі припинення діяльності громадської організації чи благодійного фонду можуть виникати ряд питань...

Участь у третьому форумі з організаційного розвитку

Представники Палати податкових консультантів взяли участь у ТРЕТЬОМУ ФОРУМІ З ОРГАНІЗАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ «Культура миру: як громадські організації можуть розвинути свої спроможності діалогу та лідерства змін для розбудови і утвердження культури миру в Україні», який проходив 3-4 грудня в НСК "Олімпійський", організатором якого виступив Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину "ЄДНАННЯ" (http://isar.net.ua/).

Форум вразив своєю насиченою програмою протягом 2 днів, інноваційними ідеями та поєднанням між собою різноманітних тематичних блоків.

Зокрема, під час форуму були такі активності: подіумна дискусія, виставка ярмарок-провайдерів, круглий стіл, кейс-стаді, майстер класи, різні модеровані консультування та багато іншого. Учасники мали змогу отримати відповіді на різні організаційні питання по роботі, поспілкуватися з експертами та донорами.

На Форумі були представлені різноманітні громадські ініціативи та проекти. Найкращі з них були обрані шляхом інтернет голосування та відзначені організаторами.

В рамках роботи Форуму також відбулася презентація книги "Створення та управління ендавментами в Україні", автором якої є Олександр Вінніков - дійсний член Палати податкових консультантів України.

Вже не перший рік Форум підтверджує статус майданчика, який об’єднує різні громадські організації та місця для обміну досвідом не лише між людьми з інших міст України, а й інших країн.


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home/ppk/ppk.org.ua/www/sites/all/modules/ctools/includes/css-cache.inc on line 52