Палата податкових консультантів України
Про професію
Хто такий податковий
консультант, вимоги, перелік і
вартість послуг та ін.
Семінари/Вебінари
Семінар «Актуальні питання опо
даткування податкова лібералі
зація» 4 Грудня 2015 р.
Новини
Найважливіші новини Палати
податкових консультантів
Питання
Актуальні питання

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях. Основна ціль його діяльності – це мінімізація ризиків юридичних та фізичних осіб у сфері оподаткування...

Cемінар «Актуальні питання оподаткування: податкова лібералізація»

Податкова лібералізація: що пропонує проект закону №3357? Найсвіжіші роз'яснення та відповіді на всі технічні питання від наших експертів!

З гордістю повідомляюємо, що Палата податкових консультантів кропіткою роботою та командними зусиллями завершила грант ICAP Єднання.
Безмежно вдячні за можливість працювати над таким цікавим проектом.
Далі тільки більше.

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях...

Слідами бенефіціара


Концепція бенефіціарного власника з'явилася у вітчизняному законодавстві, як відомо, завдяки бажанню податкових органів знайти... ефективний інструмент боротьби...

Інтерв'ю с Головою Палати податкових консультантів Киргизстана


Стаття доступна в російській редакції...

12 кроків припинення діяльності Благодійного фонду


Закономірно, що на етапі припинення діяльності громадської організації чи благодійного фонду можуть виникати ряд питань...

Пост-реліз семінару у м. Чернігів

Зараз все більш актуальним питанням є розвиток регіонів. Серед них можна окремо виділити ті, які безпосередньо пов’язані з однією з розвинутих галузей економіки – видобуванням. Таким регіоном є і Чернігівська область де знаходиться низка газових та нафтових свердловин, а також видобувають важливий мінерал бішофіт.

Саме у Чернігові 20 липня 2016 року у конференц-залі «Ніжинський» Парк-готелю було проведено семінар на тему «Впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) у світі та Україні» де взяли участь представники Чернігівської ОДА, Чернігівської обласної ради, журналісти та представники університету.

Під час семінару Марія Мельник – експерт Діксі Груп виступила із презентацією Ініціативи прозорості видобувної галузі України, під час якої присутні мали можливість ознайомитися із загальною інформацією про саму Ініціативу, про те, що вже було зроблено в Україні, а також із загальними відомостями, які викладені у Першому національному звіті за 2013 рік.

Про подальші плани щодо розвитку ІПВГ в Україні доповіла Олеся Нехорошко – фінансовий менеджер Національного секретаріату ІПВГ. Також було висвітлено окремі аспекти щодо подій пов’язаних із публікацією наступного Національного звіту за 2014-2015 роки.

Також виступив Людвиг Горонді – представник ГО «Палата податкових консультантів», який розповів те, яким чином можуть співпрацювати видобувні компанії із місцевим самоврядуванням та безпосередньо із територіальними громадами, та які можливі найближчі зміни у бюджетному законодавстві щодо розподілу податкових платежів видобувних компаній.

Завершував презентаційну частину радник Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) по питанням Ініціативи прозорості видобувної галузі – Андрій Чубик. З його виступу присутні могли дізнатися про міжнародний досвід впровадження ІПВГ в різних країнах, а також про нові напрямки розвитку, які зараз наявні на території України, щодо роботи із видобувними компаніями як і зі сторони громадськості, так і зі сторони держави.

Присутні мали можливість задати доповідачам конкретні питання, які їх цікавили. Питання стосувалися розподілу екологічного податку та способу висвітлення інформація у наступному Національному звіті, також задавали питання щодо обрання нового Незалежного Адміністратора, та чи можна буде до нього безпосередньо звертатися за інформацією. Було обговорено, які інші види корисних копалин, інформацію про видобування яких теж було б слід включити до Національного звіту, серед інших дуже виділяли такий мінерал як Бишофіт.

Депутати Чернігівської обласної ради Охонько Сергій Миколайович та Іванов Дмитро Валерійович наголосили на важливості такої роботи та тому, що матеріали які публікуються в Національних звітах стануть у нагоді при розробці рішень щодо видобувного сектору у області.

Семінар був організований ГО «Палата податкових консультантів» у рамках реалізації субгранту USAID проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні». Проект «ЗМФІ-ІІ» реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home/ppk/ppk.org.ua/www/sites/all/modules/ctools/includes/css-cache.inc on line 52