Палата податкових консультантів України
Про професію
Хто такий податковий
консультант, вимоги, перелік і
вартість послуг та ін.
Семінари/Вебінари
Семінар «Актуальні питання опо
даткування податкова лібералі
зація» 4 Грудня 2015 р.
Новини
Найважливіші новини Палати
податкових консультантів
Питання
Актуальні питання

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях. Основна ціль його діяльності – це мінімізація ризиків юридичних та фізичних осіб у сфері оподаткування...

Cемінар «Актуальні питання оподаткування: податкова лібералізація»

Податкова лібералізація: що пропонує проект закону №3357? Найсвіжіші роз'яснення та відповіді на всі технічні питання від наших експертів!

З гордістю повідомляюємо, що Палата податкових консультантів кропіткою роботою та командними зусиллями завершила грант ICAP Єднання.
Безмежно вдячні за можливість працювати над таким цікавим проектом.
Далі тільки більше.

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях...

Слідами бенефіціара


Концепція бенефіціарного власника з'явилася у вітчизняному законодавстві, як відомо, завдяки бажанню податкових органів знайти... ефективний інструмент боротьби...

Інтерв'ю с Головою Палати податкових консультантів Киргизстана


Стаття доступна в російській редакції...

12 кроків припинення діяльності Благодійного фонду


Закономірно, що на етапі припинення діяльності громадської організації чи благодійного фонду можуть виникати ряд питань...

Прес-реліз: круглий стіл з питань ІПВГ у м.Сєвєродонецьк 27 жовтня 2016

IMG_2358m.jpg

27 жовтня 2016 року у м.Сєвєродонець відбувся круглий стіл, присвячений міжнародній Ініціативі прозорості видобувних галузей (ІПВГ).

Вадим Алтухов, експерт з питань місцевого самоврядування, виступав модератором дискусії та оголосив мету проведення заходу. Експерти з питань ІПВГ Роман Ніцович та Андрій Чубик представили учасникам круглого столу загальну інформацію про ІПВГ, принципи роботи, розповіли про звіт ІПВГ, його зміст та цілі, а також перспективи, які Ініціатива може принести жителям місцевостей, де відбувається видобування. Відеозапис доповідей експертів доступні за посиланням https://youtu.be/ChJYrDBadfk.

 

Експерти запропонували слухачам на круглому столі окреслити перелік питань видобувної сфери, які торкаються безпосередньо району, місця їх проживання. Ці питання будуть розглянуті при підготовці до семінару, який пройде в Сєвєродонецьку в кінці листопаду. Також учасникам було запропоновано переглянути відео ролик про Перший звіт ІПВГ https://www.youtube.com/watch?v=ku3dlsDYKWw.

 

Таким чином була реалізована мета заходу - ознайомити учасників з ІПВГ, сформувати ініціативну групу і підготувати питання до розгляду на семінар, який пройде у м. Сєвєродонецьк 28 листопада 2016 року і буде присвячений міжнародній Ініціативі прозорості видобувної галузі. Учасники круглого столу визнали важливість ідей ІПВГ і визнали за необхідність долучитись до процесу: була сформована ініціативна група з 13 осіб. Відео-звіт круглого столу та інтерв’ю з учасниками наявні за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=QduGEhGUl6U&feature=youtu.be.

 

Захід був організовано Палатою податкових консультантів України в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» у частині надання допомоги в реалізації компоненту «Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) в Україні», що реалізується «Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

ІПВГ – це незалежний і добровільно підтримуваний на міжнародному рівні стандарт забезпечення прозорості видобувних галузей, який на сьогодні запроваджено у майже 50-ти країнах світу. У рамках ІПВГ здійснюється перевірка (аудит) сум платежів, які сплачують видобувні компанії у вигляді обов’язкових податків, зборів та напрямків, по яким такі платежі використовуються урядом. Детальніше про ініціативу можна дізнатися на сайті http://eiti.org.ua.

 

Для отримання матеріалів по заходу звертайтеся за e-mail адресою: office@ppk.org.ua або телефоном +38(093)393-02-31. Контактна особа – Тетяна Князєва